Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Masz pytanie?
Zadzwoń 600 100 177 lub napisz:
* - pole obowiązkowe

Oferta

Rolety materiałowe
Rolety materiałowe

Rolety materiałowe to opcja dla tych osób, które cenią sobie poręczność i design. Są najbardziej popularnym systemem przesłony okiennej. Ich zaletą jest bogaty wybór tkanin, dzięki czemu każdy z klientów jest w stanie dopasować projekt rolety do własnego wnętrza. Trwały materiał, szeroka paleta rozmiarów oraz prosty łańcuszek do podnoszenia i opuszczania rolety – warto przejrzeć szczegółową ofertę.

Zobacz ofertę »

Rolety rzymskie
Rolety rzymskie

Zarówno do nowoczesnego i klasycznego wnętrza ciekawym rozwiązaniem będą rolety rzymskie. Ich charakterystyczny projekt – podnoszony materiał układa się w fałdy – gwarantuje ciekawe wykończenie pomieszczenia. To opcja praktyczna i estetyczna. Wybór materiału pozwoli na dobór oświetlenia do naszych potrzeb, w zależności od tego, czy zdecydujemy się na tkaninę ażurową czy nieprzepuszczalny materiał.

Zobacz ofertę »

Rolety dzień-noc
Rolety dzień-noc

Dla klientów wymagających i ceniących sobie funkcjonalność stworzono rolety dzień-noc. Nowoczesny projekt pozwala na samodzielne regulowanie natężenia światła w pomieszczeniu. Rolety składają się w dwóch pasów materiału – tkaniny transparentnej i zaciemniającej. Dzięki temu rozwiązaniu wnętrze jest zawsze niewidoczne dla osób znajdujących się za oknem – to opcja dla klientów, którzy cenią sobie intymność.

Zobacz ofertę »

Plisy
Plisy

Plisy to nowoczesna przesłona umożliwiająca przesuwanie tkaniny zarówno od dołu, jak i od góry. Takie rozwiązanie umożliwia nie tylko zasłonięcie pomieszczenia przed promieniami słonecznymi, ale też zapewnienie sobie prywatności, gdy dół plisów jest opuszczony. Szeroka gama kolorów, projekt wykonywany na wymiar oraz możliwość stosowania ich do okien dachowych to najważniejsze z zalet tego produktu

Zobacz ofertę »

Żaluzje drewniane
Żaluzje drewniane

Największą elegancję zapewniają żaluzje drewniane. To propozycja dla klasycznego i nowoczesnego wnętrza, idealna opcja dla klientów, którzy lubią wyrazisty charakter szczegółów. Żaluzje wewnętrzne wyglądają perfekcyjnie otwarte i zamknięte. Prawdziwe drewno zapewnia przyjemny, ciepły klimat oraz wysoką trwałość. Drewno Basswood gwarantuje lekkość, stabilność kształtu i odporność na zmiany temperatury.

Zobacz ofertę »

Realizacje
Rolety do okien dachowych

Rolety do okien dachowych charakteryzują się wysoką trwałością. W zależności od potrzeb, klient może wybrać materiał o różnym stopniu zaciemniania – dzięki temu pomieszczenia na poddaszu są ochraniane nie tylko przed promieniami słonecznymi, ale także przed nadmiernym nagrzewaniem, szczególnie w okresie letnim. Sprawdź gamę kolorystyczną i kilkanaście modeli profili dostosowanych do ram okiennych.

Zobacz ofertę »