Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Masz pytanie?
Zadzwoń 600 100 177 lub napisz:
* - pole obowiązkowe

Rolety okienne materiałowe

Rolety okienne materiałowe - Poznań Jednym najbardziej popularnych systemów przesłony okiennej są rolety materiałowe wewnętrzne. Bogata kolekcja tkanin pozwala dopasować je zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz. Wykonane są z materiału (najczęściej poliestru) nawiniętego na specjalny wałek, a ich opuszczanie oraz podnoszenie jest możliwe przy pomocy zamontowanego łańcuszka lub sznurka.


Przesłony na wymiar, w zależności od Twoich potrzeb, mogą być wykonane z tkanin transparentnych, pół-przepuszczających światło lub całkowicie zaciemniających. Sprzedaż i montaż tego rodzaju rolet okiennych wewnętrznych prowadzimy w Poznaniu oraz miejscowościach zlokalizowanych w promieniu do 25 km.


Pod względem przeznaczenia rolety materiałowe na wymiar sprawdzają się zarówno w domach i mieszkaniach, jak również w obiektach biurowych. Dzięki nim można niemal dowolnie regulować dopływ zewnętrznego naturalnego światła oraz ograniczać w sezonie letnim zjawisko intensywnego nagrzewania się wnętrz. Szczególnie jest to istotne w doniesieniu do pomieszczeń, których okna są skierowane w kierunkach południowym oraz południowo-zachodnim. Ponadto ten rodzaj przesłony na okna zapewnia realne poczucie prywatności dzięki odseparowaniu wizualnemu pomieszczeń domowych od otoczenia. W warunkach pracy biurowej wewnętrzne przesłony okienne ułatwiają znacząco pracę przy komputerach, ograniczając zjawisko odbijania światła od monitorów. Należy pamiętać, że bez względu na rodzaj zajęcia czy pracy zbyt mocne naświetlenie pomieszczeń słońcem jest męczące, a nawet szkodliwe dla wzroku osób w nich przebywających. Dlatego w warunkach biurowych zalecane jest stosowanie przesłon, które przepuszczają światło w umiarkowanym stopniu.


Najważniejsze zalety oferowanych rolet to przede wszystkim:

 • regulacja dopływu światła dziennego,
 • znaczne ograniczenie nagrzewania wnętrz przez intensywnie świecące słońce,
 • ogólna poprawa warunków pracy przy wykorzystaniu sprzętu komputerowego,
 • zapewnienie prywatności,
 • możliwość zamówienia produktu w ściśle określonym wymiarze.

Systemy, które oferujemy:

Rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące
 • korzystna cenowo oferta, produkowane na wymiar od 40 do 140 cm
 • montowane do ściany, sufitu lub nad wnęką okienną, lub też do ramy okna
 • mogą być wyposażone w żyłki prowadzące do okien uchylnych i magnesy, które podtrzymują je w pozycji opuszczonej

Rolety w kasetach

Rolety w kasetach
 • mechanizm sterujący nie powoduje bezwładnego opadania materiału
 • 10 modeli kaset w kolorach dopasowanych do ramy okiennej
 • zapewniają płynne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie

Rolety do okien dachowych

Rolety do okien dachowych
 • zaopatrzone w system Multi Stop, który umożliwia zatrzymanie rolety w dowolnej pozycji
 • dopasowanie do okien wszystkich renomowanych producentów
 • występuje w kilkunastu kolorach dopasowanych do ram okien

Pragniemy zaznaczyć, iż kwestia pomiaru odgrywa bardzo ważną rolę. Różne wymiary okien oraz ich umieszczenie w ścianach wymaga dokładnych pomiarów oraz doboru odpowiedniego sposobu montażu. Jesteśmy gotowi - dzięki naszemu dużemu doświadczeniu - podpowiedzieć naszym klientom, jaki sposób umieszczenia przesłon będzie optymalny i sprawdzi się w praktyce w danym pomieszczeniu. Zwracamy przy tym uwagę na wystrój pomieszczeń tak, aby przesłony jak najbardziej harmonijnie komponowały się z kolorystyką i architekturą wnętrz. Zawsze jednak ostateczna decyzja należy do klienta.


Zachęcamy klientów zainteresowanych naszą ofertą do kontaktu telefonicznego. Oferujemy sprzedaż oraz montaż naszych rolet w Poznaniu i okolicach.